Kontakt / Współpraca

Cześć, fajnie, że jesteś!
Właśnie znalazłeś się na jednym z najlepiej rozpoznawanych i najchętniej czytanych blogów w Polsce, skupiających zaangażowan społeczność bardzo oddanych swojej roli rodziców. Jeśli chcesz do nas dołączyć ze swoją akcją/produktem, ufam, że będę w stanie ci pomóc i uda nam się wspólnie zdziałać coś fantastycznego 🙂 A jeśli chcesz po prostu do mnie napisać, nie wahaj się: asia.jaskolka@gmail.com

Jeśli myślisz o akcji promocyjnej, możemy współpracować poprzez:
  • wpis sponsorowany
  • wpisy na kanałach social media
  • konkursy
  • wyjazdy/eventy/ podróże
  • testy produktów
Możesz też zostać patronem moich wpisów na blogu lub wpleść swój produkt w jeden z moich porywających tłumy dialogów. Sądzę, że będziemy w stanie wszystko omówić przez e-mail, na który zawsze staram się odpowiedzieć w przeciągu 24 h: asia.jaskolka@gmail.com


Cena kampanii uzależniona jest od skali i formy – chętnie o niej porozmawiam, jeśli się ze mną skontaktujesz. Wystawiam faktury.

Statystyki [od 1 lutego 2017 roku do 28 lutego 2017 roku] wg Google Analytics:
Liczba fanów na Facebooku: powyżej 40 000. Miesięczny zasięg od ponad pół roku utrzymuje się na poziomie powyżej 1 miliona:

Instagram: powyżej 5000

SPOŁECZNOŚĆ


FACEBOOK

OPINIE CZYTELNIKÓW:


Zgodnie z ankietą z lutego 2016 roku [tutaj] moimi czytelnikami są głównie kobiety posiadające lub oczekujące na dziecko. 21 procent czytelników nie ma lub dopiero planuje potomstwo.

WYBRANE KAMPANIE PROMOCYJNE:


[każdy screen prowadzi do tekstu]
Mali bohaterowie do zadań specjalnych [Lamaze]
Dlaczego nie karmię swojego dziecka? [prezentacja stolika Stokke]
Zabawa z dzieckiem nie musi być nudna oraz W co się bawi twoje dziecko? [kampania „Moc Uśmiechu”]
Dlaczego warto wyjechać do lasu a nie nad morze? [prezentacja bucików Bobux]
Czy warto mieszkać w lesie? [kampania „Tworzymy atmosferę”]
Podzielmy się miłością [kampania „Podzielmy się miłością”]


WSPÓŁPRACOWAŁAM:

W 2017 roku przy przygotowaniu postów reklamowych zamierzam współpracować z fotografem i filmowcem, żeby jakość postów reklamowych była jak najlepsza. Wszelkie dodatkowe informację uzyskasz, pisząc do mnie na asia.jaskolka@gmail.com. Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to będzie możliwe!