O mnie

 

 

 

Pewnego dnia w jedenastopiętrowym bloku na osiedlu w Warszawie została podjęta decyzja, która zmieniła losy całej naszej rodziny. Miesiąc później byliśmy już na Mazurach, w środku Puszczy Piskiej, szukając sposobu na urządzenie się w całkiem nowej rzeczywistości. Ten blog to blog o zmianach, o tym, że są dobre i o tym, że czasem konieczne.

 

Któregoś dnia obudziłam się w rzeczywistości, w której musiałam samodzielnie podjąć się wychowania synów w spektrum autyzmu i to też była zmiana, która była konieczna, choć niekoniecznie dobra.

 

I przyjmując ją na klatę, codziennie zmagam się z życiem, które czasem mnie głaszcze, a czasem lubi kopnąć na rozpęd. I choć nie zawsze ten kop mnie rozpędzi, to mimo wszystko udaje mi się utrzymać w powietrzu.

 

Cześć! Nazywam się Joanna Jaskółka i od 11 lat prowadzę tego bloga oraz wszystkie profile w social mediach, na które być może kiedyś trafiłaś. W największej dramie staram się znaleźć coś śmiesznego, a najtrudniejsze teksty pisałam zalewając klawiaturę łzami i tłumacząc się potem w serwisie, że uwielbiam pić posoloną wodę i to ona zalała dysk, bo niby co innego.

 

 

W ciągu tych lat pisania udało mi się stworzyć e-booka o zabawach dla dzieci oraz napisać książkę "Bliżej", będącą podsumowaniem mojego stylu rodzicielstwa, zdaniem niektórych, swoistym przewodnikiem po rodzicielstwie bliskości. Choć ja uważam, że to raczej rodzicielstwo traktujące dziecko jak człowieka. [obrazek odsyła do sklepu].

 

 

 

 

Powstawanie nowych treści wspierają patroni, dzięki którym mogę więcej czasu poświęcić na tworzenie treści bez wsparcia reklamodawców. Jeśli chcesz zostać jednym z nich, zapraszam, klikaj:

 

 

O mnie w mediach:

 

Reportaż dla Dzień Dobry TVN:

Artykuł dla Gazety Olsztyńskiej: TUTAJ.

Więcej o mnie przeczytasz w artykule Julii Wizowskiej w Miesięczniku Znak: ARTYKUŁ TUTAJ

Matka Tylko Jedna jako nadzieja blogosfery według Kominka: TUTAJ

Wywiad dla redakcji natemat.pl: TUTAJ.

Uroczy list czytelniczki do redakcji "Wysokich obcasów": TUTAJ

Blog tygodnia na blogu Mamabu: TUTAJ

Wspaniale opowiedziana moja historia na blogu pisarki, Katarzyny Enerlich, opublikowana później na łamach "Gazety Olsztyńskiej"  TUTAJ

Mój występ w Programie Trzecim Polskiego Radia, w audycji "Matka Polka Feministka" TUTAJ

Artykuł w Shape Mama: TUTAJ.

Tekst o ucieczkach z miasta: Pani

Wywiad Radomskiej: Limango

Oh krab

Jaskółka w brązowej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów 2014 roku wg Jasona Hunta [dawniej Kominka]: tutaj.

Obserwuj nas na Instagramie

instagramfacebook-official