Rozwiązanie testu "Czy będziesz idealnym rodzicem?"

Joanna Jaskółka
31 grudnia 2013

Udostępnij wpis

Oto proszę. Wyniki testu:

 

 

Najwięcej odpowiedzi A

 

Nie będziesz idealnym rodzicem. Musisz nad sobą trochę popracować. Brakuje ci luzu, który pozwoli czasem spuścić w kiblu niektóre stresy. Pamiętaj, że im więcej w sobie dusisz, tym bardziej zaciera ręce psychiatra.

 

 

Najwięcej odpowiedzi B

 

Nie będziesz idealnym rodzicem. Nie ma mowy. I tu wiesz, nie chodzi o mnie, bo dla mnie spoko, ale okoliczne matki będą miały z ciebie niezłą polewę. Pamiętaj: nigdy nie krzycz głośno, że siedzisz na kiblu, kiedy dziecko płacze. Ściany mają uszy, a sąsiedzi telefon.

 

 

Najwięcej odpowiedzi C 
Nie będziesz idealnym rodzicem. Nigdy. Ale pocieszę cię, że nie jesteś w tym odosobniony i akurat ty masz spore szanse wyjść na prostą, bo nie jesteś skrzywiony żadną wpojoną odgórnie ideą. Powodzenia! I pamiętaj: kłamstwo ma krótkie nogi, ale tylko jeśli ty za dużo gadasz.

 

 

UWAGA: Tekst powstał bez udziału specjalistów i bez udziału zdrowego rozsądku. Ten ostatni przy dziecku jest wymagany, ale czytelnicy wiedzą, że posty zazwyczaj piszę w samotności i nocą 🙂 Na koniec uwaga: mimo braku specjalistów, jednogłośnie stwierdzam, że idealnego rodzica na oczy nie widziałam, ale z pełną mocą mogę podkreślić, że jacy będziecie lub nie będziecie, staniecie się całym światem dla swojego potomstwa. Także ten. To wielka odpowiedzialność.

 

 

Ble. Ble. Ble.

 

 

POWRÓT DO TESTU: TUTAJ

 

 

Udostępnij wpis

A dla wiejskich [choć nie tylko] matek została też stworzona grupa, na którą serdecznie cię zapraszam TUTAJ
Obserwuj nas też na Instagramie
Możesz też udostępnić wpis i skomentować go na Facebooku
Jestem Asia.
Piszę o tym, jak uciec z miasta i wychowywać dzieci na wsi, z dala od sklepów, ale bliżej siebie.

Naszą historię znajdziesz Tutaj

Ale ona wciąż się pisze, więc zostań ze mną w kontakcie:


  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  4 marca 2024
  Nie znoszę mojej kuchni, ale przynajmniej zmywarkę mam fajną

  Rok temu postawiłam krzyżyk na mojej starej zmywarce i z pomocą przyjaciół wyniosłam ją z domu. Koniec. Nigdy więcej zmywarek – obiecałam sobie. Jak długo wytrzymałam? Rok. W styczniu przyjechała do mnie Haier i-Pro Shine. 

  14 grudnia 2023
  Czemu bolały mnie plecy i jak mata Pranamat ECO pomogła mi zwalczyć ból?

  Od pół roku regularnie narzekałam na relacjach zamiennie albo na migreny, albo na pól pleców. Bywały dni, że ledwo co zwlekałam się z łóżka, a jak już dowlokłam się do lekarza rodzinnego, dostałam po prostu środki przeciwbólowe i poklepanie po ramieniu. I choć dzielnie się broniłam przed wypróbowaniem maty do akupresury Pranamat ECO, po kolejnej […]

  1 grudnia 2023
  Dom to nie laboratorium! Sprzątanie bez spiny z nowym Hoover HFX

  Jak Ty dasz radę? – pytała mnie mama, gdy zaadoptowałam dwa psy. – Przecież nie ogarniesz tego sprzątania! “Ogarniesz” – napisała mi ekipa Hoovera, gdy zobaczyli w moim domu nowe zwierzaki. “Dom to nie laboratorium, ale przynajmniej podłogi będą czyste!”.   

  27 listopada 2023
  Inspiracje: prezenty świąteczne dla dzieci, które rozwaliły system w naszym domu

  Co roku to samo - co kupić dziecku pod choinkę. Zabawki, słodycze, akcesoria? Czasem prezenty świąteczne dla dzieci są bardzo oczywiste, bo dziecko wyraźnie mówi, czego pragnie. Czasem jednak dziecko jest za małe, żeby znać swoje potrzeby lub zwyczajnie samo nie wie, czego chce. Co wtedy? Przygotowałam kilkadziesiąt inspiracji, które pomogą Ci zdecydować.  

  26 listopada 2023
  Idealne na prezent książki, które wspierają nas w edukacji domowej

  Jednym z przewag edukacji domowej nad systemową edukacją są książki. Dzieci uczące się w domu mają o wiele więcej czasu nie tylko na czytanie książek dla przyjemności, ale też na samodzielny wybór, z których książek będą korzystać, przygotowując się do egzaminów końcowych z całego roku. Nasza biblioteczka mądrych, edukacyjnych książek coraz bardziej się powiększa i […]

  10 września 2023
  Tydzień na edukacji domowej - jak zorganizowałam chłopcom naukę?

  I już za mną pierwszy tydzień edukacji domowej. Wciąż mam mętlik w głowie, wciąż mnóstwo wątpliwości, ale pewna jestem jednego - będzie dobrze. Jeśli chcesz poczytać, jak wyglądał nasz pierwszy tydzień w nowej rzeczywistości edukacji domowej, dawaj! Czekam na ciebie z nowym tekstem!

  Obserwuj nas na Instagramie

  instagramfacebook-official